Hiljuti vaadatud

Teil pole hiljuti vaadatud tooteid

KKK

KAS TOODETEGA ON VÕIMALIK KUSAGIL TUTVUDA?

Füüsilist poodi ei eksisteeri. Laos on kangaste ja teiste toodetega on võimalik tutvuda vaid eelneva kokkuleppe alusel. Alati on võimalik tellida kanga näidist. Mittesobivad kangad ja teised tooted on võimalik tagastada.

KUIDAS SAAN TELLIDA KANGA NÄIDIST?

Kanga toon pildil võib erineda natuke reaalsest kanga toonist. Tooni erinevus võib tuleneda fototehnilistest põhjustest, seadmest, millega pilti vaatad (nutitelefon, arvuti, tahvelarvuti jne) kui ka sellest kuidas meist igaüks värve näeb. Kui kahtled värvitooni sobivuses, siis pigem tellige näidiseid. Näidised on tasuta. Näidise suurus on ca 10x10cm. Näidised saadame tavapostiga, ka see on tasuta. Näidiste tellimiseks palume saata tootekood ja enda kontaktandmed e-mailiga info@kangahaldjas.eu.

KUIDAS TOODET TAGASTADA/VAHETADA?

Kui olete tellimuse kätte saanud ja soovite kaupa tagastada või vahetada, siis palun võtke meie ühendust. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus mittesobivad tooted tagastada 14 päeva jooksul. Tagastada ei saa tooteid, kus on tooteinfos märgitud, et need on defektsed ja olete defektse toote teadlikult valinud.

Kauba tagastamiseks või vahetamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise/vahetamise avaldus, milles märkida tellimuse-arve number ja tootel/toodetel esinev puudus.  Avaldus saata e-postiga hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Tellitud kaupa ei tohi kasutada, käsitleda muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

KUI PALJU TAGASTAMINE MAKSAB?

Kauba tagastamise kulud kannab müüja. Kui soovite oma tellimuses olevaid tooteid tagastada, siis toimige vastavalt tagastamistingimustele. Kauba tagastamiseks või vahetamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise/vahetamise avaldus, milles märkida tellimuse-arve number ja tootel/toodetel esinev puudus.  Avaldus saata e-postiga hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

KAS OLETE MU TAGASTUSE KÄTTE SAANUD?

Tagastuse kättesaamine ja töötlemine võtab aega ligikaudu 4-5 tööpäeva. Niipea kui tagastus on meie poolt registreeritud ja töödeldud, maksame ostusumma tagasi ja teavitame teid e-posti teel. Maksame teile tagasi sama makseviisiga, mida kasutati tellimuse esitamisel. Tagasimakstud summa on teie pangakontol nähtav 2–10 tööpäeva jooksul peale tagastuskinnituse saamist e-posti teel.

MILLAL SAAN TAGASIMAKSE KÄTTE?

Tagastuse kättesaamine ja töötlemine võtab aega ligikaudu 4-5 tööpäeva. Niipea kui tagastus on meie poolt registreeritud ja töödeldud, maksame ostusumma tagasi ja teavitame teid e-posti teel. Maksame teile tagasi sama makseviisiga, mida kasutati tellimuse esitamisel. Tagasimakstud summa on teie pangakontol nähtav 2–10 tööpäeva jooksul peale tagastuskinnituse saamist e-posti teel.

KAS SAAN OMA TELLIMUST MUUTA VÕI TÜHISTADA?

Kui oleme teie tellimuse kätte saanud, töödeldakse seda kohe kiire kohaletoimetamise tagamiseks. Kui olete saanud saatmiskinnituse, ei ole enam võimalik tellimust muuta või tühistada. Kui soovite oma tellimuses olevaid tooteid tagastada, siis toimige vastavalt tagastamistingimustele.

KAS MU TELLIMUS ON SAADETUD?

Eraldi teavitust tellimuse saatmise kohta me ei saada. Teavituse saate enda poolt valitud tarne pakkujalt.

Proovime tellimuse teele panna hiljemalt tasumisele järgneval tööpäeval, välja arvatud juhul kui mõni toode on järel tellimisega. Sel juhul võtame teiega ühendust. Tellimuse täpne tarne sõltub tarnefirmast. Juhul kui tekib küsimusi, palun võtke meiega ühendust.

Ise järgi tulemine/Pärnus käest-kätte – vajalik on eelnevalt kokku leppida. Üldjuhul on Pärnus võimalik pakki kätte saada 2x nädalas.

KUI PALJU SAATMINE MAKSAB?

Alatest 59€ ostudele on kohaletoimetamine pakiautomaatidesse Eesti siseselt tasuta.

Eestisiseste pakkide maksumus:

  • Itella Smartpost pakiautomaadid (3.10EUR) ja Smartkuller (7.00EUR)
  • Omniva pakiautomaat/postkontor (3.20EUR)

Hinnad võivad muutuda vastavalt tarnija hinnakirja muutusele.

 Oma tellimusele saab ise järgi tulla Kangahaldjas Grupp OÜ aadressil või mõnel teisel aadressil (vastavalt kokkuleppele). Tellimust vormistades tuleb märkida vastav tarneviis – Tulen ise järele.  Eelnevalt on vajalik kokku leppida järele tulemise aeg/Pärnus käest-kätte võimalus. Pakke hoiustame kuni 30 päeva, . 

Välisriikidesse toimub kauba kohaletoimetamine eelneva kirjaliku kokkuleppe alusel. Välisriikidesse kohaletoimetamise kulud kannab tellija vastavalt valitud teenusepakkuja hinnakirjale. Veebipood esitab teenuse kasutamiseks eraldi arve.

KAS SAADATE POSTKASTI AADRESSIDELE?

Turvakaalutlustel me ei saada postkastiaadressidele, välja arvatud kanga näidised.

OTSIN KINDLAT TOODET

Kirjutage toote nimi või kood kodulehe ülaosas asuvasse otsingulahtrisse ning satute otse õigele lehele, välja arvatud juhul, kui toode on läbi müüdud.

OTSIN KINDLAT TOONI, TOON-TOONIS

Kirjutage tootekoodi 3 (4) viimast numbrit kodulehe ülaosas asuvasse otsingulahtrisse. Otsingu tulemusena kuvatakse teile samad, sarnased toonid. Näiteks kood 299 korral kuvatakse teile kõik „musta“ värvi kangad. Samuti võite kirjutada otsingulahtrisse otsitava värvi nimetuse, näiteks „punane. Kui soovite toonide täpses sobivuses täielikult kindel olla, palun võtke meiega ühendust, aitame teha parima valiku või tellige kanga näidised.

KAS SAATE TOOTE KOHTA ROHKEM TEAVET ANDA?

Võimalikult täpse toote kirjelduse leiate iga toote kohta toote lühi- ja/või pikas kirjelduses. Kui vajate täpsemat infot, palun võtke meiega ühendust.

KUIDAS KASUTADA SOODUSKOODI?

Sooduskoodi kasutamiseks kirjutage see ostukorvis asuvasse sobivasse lahtrisse enne ostu eest tasumist. Iga sooduskoodi/kupongi tingimused leiate vastava kampaania infost.

KUIDAS SOODUSKOODID MÕJUTAVAD ÕIGUST TELLIMUST TAGASTADA?

Sooduskoodiga toodet on võimalik tagastada vastavalt tagastustingimustel. Sooduskoodi uuesti ei väljastata. Kauba maksumus tagastatakse vastavalt teie poolt tasutud hinnale.

KUST LEIAN OMA TELLIMUSE/TELLIMUSTE AJALOO?

Kui olete registreeritud kasutaja, siis leiate info oma tellimust kohta enda rubriigist Minu konto, Tellimused alt. 

KUIDAS SAAN OMA TELLIMUSE EEST MAKSTA?

Tellimuse eest saate tasuda kui kinnitate oma ostukorvi ja järgite sealseid juhendeid. Tellimuse eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu või pangaülekandega.  Makseid vahendab Montonio Finance UAB, tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Kangahaldjas Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Kangahaldjas Grupp OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB -ile.

Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse tellimuse number. Tellimus loetakse edukalt sooritatuks ja täitmisele kuuluvaks, siis kui tasumisele kuuluv summa laekus Veebipoe arvelduskontole. Kõik maksetähtaja ületanud tellimused annulleeritakse ja tooted vabanevad broneeringust.

Tellimus loetakse kinnitatuks/edastatuks Veebipoele kui Ostja on saanud elektroonse teate koos Arve-tellimuskinnitusega oma e-posti aadressile. 

KAS TELLIMUST ON VÕIMALIK TELEFONI TEEL ESITADA?

Ei, küll aga on võimalik tellimust esitada e-maili teel info@kangahaldjas.eu. Tellimust tehes e-maili teel palun märkida Toote nimetus, toote kood, kogus. Soovitud kaubad broneeritakse. Teile vastatakse 24h jooksul, tellimuse kohta saadetakse teile arve. Tellimus jõustub kui tellimuse eest on tasutud.

KAS SAAN ARVE ETTEVÕTTELE?

Jah, palun sisestage ettevõtte andmed tellimust vormistades ning saate koheselt tellimuskinnituse. Saade ettemaksuarve tööpäeva jooksul. Lõplik arve saadetakse märgitud e-mailile siis kui tellimuse eest on tasutud ja kaup saadetud.

KAS ON HULGIMÜÜK JA HULGIHIND?

Kui vajad suuremat kogust kangast või otsid konkreetset materjali oma projekti jaoks, siis võta meiega ühendust – info@kangahaldjas.eu. Mitmeid kangaid on olemas kohe meie oma laos, kuid veelgi suurem valik on meie partnerite laos. Hulgimüügi korral teeme hinnapakkumise vastavalt teie päringule. Hulgimüük –  mustriliste kangaste puhul alates 5m ühte disaini, ühevärvilistel materjalidel alates 8m. Tarneaeg varieerub – kui soovitud kangad on olemas meie enda laos, siis tarne 4-5 päeva, kui aga partnerite laos, siis võiks arvestada 2-3 nädalase tarnega.

KUIDAS ERINEVAID KANGAID HOOLDADA?

Iga kanga kirjelduse juures on välja toodud  hooldusjuhend. Kui kahtlete, võtke meiega ühendust.  Soovitav on kangad enne õmblemist läbi pesta või triikida, mõningatel materjalidel (nt trikotaaž, dressiriie, musliin) võib esineda kokku tõmbuvust. Pesu pesemisel tuleb pesu sorteerida – tumedad, heledad. Et digiprint kangad, tumedad kangad kiirelt ei tuhmuks, siis on soovitav pesta neid pahempidi pööratult.

KAS ON VÕIMALIK TELLIDA KINKEKAARTI?

Jah on. Kinkekaardi soovist palun kirjutage meile. Saadame teile virtuaalse, välja prinditava kinkekaardi, millele soovi korral saame lisada oma õnnesoovid või salmi. E-poest kinkekaarti hetkel veel tellida ei ole võimalik, kuid peatselt lisandub ka see võimalus.  Hetkel saate kinkekaardi väärtuse ise valida, saadame teile kujundatud vailie väljaprintimiseks.  Kinkekaart kehtib 6 kuud alates kinkekaardi väljastamisest.

0
    0
    Ostukorv
    Teie korv on tühiTagasi poodi